ASP Personeli Masa Tenisi Turnuvası

3 Şubat 2017Paylaş
a-A+

 

Bakanlığımıza bağlı 81 İl Taşra Teşkilatında görev yapan personelimizi kapsayan ve Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik Spor Kulübü ile Personel Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen “Personel  Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası” öncesinde İl birincilerini belirlemek üzere İllerde yapılan İl Şampiyonaları müsabakaları bütün heyecanı ile devam ediyor.

02.02.2017 tarihinde Ankara İlinde ASP Gençlik ve Spor Kulübü Ankara Şubesi ve İl Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen şampiyona heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne oldu.

Erkeklerde Ahmet KESKİN bayanlarda ise Devrim SELET İl birincisi olarak Nisan ayında Fethiye’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finaline katılmaya hak kazandı.

İlk dörde giren personelimizin kupa ve madalyaları Personel Dairesi Başkanımız Sayın Engin DEMİR, Spor Kulübü Genel Başkanımız Sayın Gürdal GÜMÜŞ, Genel Koordinatör Sayın Özcan GÜL, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakan Cihat AYDIN, Ankara Şube Başkanı Sayın Ekrem YAVUZ, Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet ÇETER ve Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Sayın Ergün ÜNLÜER tarafından takdim edildi.

 


Haberin Fotoğrafları